Strona główna Szczecinek Muzyka jest kobietą – niezwykły koncert z okazji święta pań

Muzyka jest kobietą – niezwykły koncert z okazji święta pań

Z okazji Dnia Kobiet, starosta Krzysztof Lis zaprosił panie na wspaniały koncert. W sali Kina Wolność wystąpił Wojciech Dygat z Poznania przy akompaniamencie zjawiskowej orkiestry Szkoły Muzycznej  I i II stopnia im. Oskara Kolberga w Szczecinku pod batutą Tomasza Giłki. 

To już kolejny raz kiedy starosta Krzysztof Lis zaprosił panie na muzyczną ucztę z okazji ich święta. Niestety sam z powodu spraw związanych z rozlokowaniem uchodźców z Ukrainy na terenie powiatu nie mógł w nim uczestniczyć. Życzenia wszystkim paniom złożył wiceprzewodniczący Rady Powiatu Szczecineckiego Grzegorz Poczobut.

Koncert odbył się pod hasłem Muzyka jest kobietą, a występujący na scenie Wojciech Dygat, któremu towarzyszyła orkiestra ze Szkoły Muzycznej  I i II stopnia im. Oskara Kolberga w Szczecinku pod kierownictwem Tomasza Giłki zabrał panie w piękną, muzyczną podróż. Każda z nich po zakończonym koncercie otrzymała okolicznościową różę. 

Organizatorem wydarzenia był Powiat Szczecinecki, ale nie mogłoby się ono odbyć gdyby nie współpraca ze wspaniałymi partnerami. Składamy serdecznie podziękowania na ręce dyrektor Szkoły Muzycznej pani Agnieszce Orłowskiej oraz Samorządowej Agencji Promocji i Kultury za udostępnienie sali kinowej.

Info: Piotr Rozmus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj