Strona główna Szczecinek Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu Aktywnych Kobiet

Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu Aktywnych Kobiet

Nie w tak jak radosnej atmosferze jak pierwotnie planowano, ale solidarnie ze wszystkimi Ukrainkami świętowano tegoroczny Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu Aktywnych Kobiet. W przypadku szczecineckiej grupy nie był to tylko slogan – członkinie stowarzyszenia zaprosiły na swoje sztandarowe wydarzenie 3 uchodźczynie, które aktualnie przebywają w schronisku młodzieżowym przy ul. Kościuszki.

Tradycyjnie nie mogło z okazji święta pań zabraknąć czegoś dla ciała jak i dla ducha. Każda z przybyłych kobiet otrzymała słodki podarunek, mogła skosztować pyszności ze stołu, a także wysłuchać występu zespołu Pasjonatki, od lat zaprzyjaźnionego ze Stowarzyszeniem Aktywnych Kobiet.

Zgodnie z nazwą swojego zrzeszenia, szczecineckie kobiety aktywne czynnie działają na rzecz pomocy gościom zza wschodniej granicy. Do siedziby stowarzyszenia nieustannie spływają dary, które panie segregują i przekazują na rzecz potrzebujących przedstawicieli ludności ukraińskiej. Więcej m.in. na ten temat w naszym materiale video, który jutro pojawi się na naszych łamach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj