Strona główna Szczecinek Włamał się na basen żeby… pozjeżdżać

Włamał się na basen żeby… pozjeżdżać

Kuriozalna sytuacja miała miejsce w nocy z piątku na sobotę na szczecineckim basenie, do którego budynku dokonano włamania. Intruz z narażeniem życia wtargnął do budynku… żeby pozjeżdżać na jednej z atrakcji pływalni.

W dniu 12.03.2022, ok. godziny 00:05, pracownik basenu zgłosił wtargnięcie na teren obiektu mężczyzny. Po wejściu do środka strażnicy zastali porozrzucane kwiaty, ubrania oraz szkło. Mężczyznę zastano na platformie zjeżdżali. Ubrany był w samą koszulkę – wyjaśnia Grzegorz Grondys, Komendant Straży Miejskiej w Szczecinku, jednocześnie dodając – Przy użyciu chwytów obezwładniających i kajdanek, mężczyzna został obezwładniony i sprowadzony do poczekalni basenu. Jak się okazało włamywacz dostał się do środka basenu wybijając okienko. Ujętego przekazano Policji.

Jak udało nam się dowiedzieć, łaknący wrażeń na zjeżdżalni mężczyzna okazał się wyjątkowo konsekwentny w swoim zamierzeniu. Zanim wtargnął na pływalnię przez okienko w dachu, bezskutecznie próbował to uczynić przez świetlik nad kasami. Szyba z tego okna spadła na basenową kasę.

Szkody zostały już usunięte, basen funkcjonuje normalnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj