Strona główna Szczecinek Miejski Klub Piłkarski wciąż niepokonany

Miejski Klub Piłkarski wciąż niepokonany

Piłkarze MKP Szczecinek zaliczyli kolejne efektowne zwycięstwo. Tym razem podopieczni Zbigniewa Węglowskiego nie dali najmniejszych szans ekipie Dębu Dębno, jesiennej rewelacji Kipsta IV Ligi.

Strzelecki festiwal na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa rozpoczął Daniel Szymański, który golkipera gościł pokonał w 17. minucie spotkania. Ledwie minutę później na 2:0 podwyższył Łukasz Szwejda, a w 22. minucie było już 3:0 po kolejnym trafieniu Szymańskiego. Czwartego i ostatniego gola w starciu zdobył dla ekipy znad Trzesiecka Daniel Czerwiński w 67 minucie.

Sobotnie zwycięstwo było czwartą z rzędu wiktorią szczecineckich futbolistów, którzy dodatkowo pozostają niepokonani od ośmiu spotkań. Doskonała postawa na boisku przekłada się również na bardzo dobrą pozycję w ligowej tabeli, w której szczecinecczanie po 24 kolejkach gier zajmują piątą lokatę.

Kolejna szansa na poprawienie ligowego dorobku już w najbliższą sobotę (09.04) w Szczecinie, gdzie nasza ekipa zmierzy się z Hutnikiem.