Strona główna Szczecinek Nagrody burmistrza dla najlepszych sportowców

Nagrody burmistrza dla najlepszych sportowców

Jak co roku, Burmistrz Miasta Szczecinek przyznał nagrody i wyróżnienia dla mieszkających nad Trzesieckiem sportowców, którzy mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami sportowymi.

Uroczyste uhonorowanie najlepszych w 2021 roku w sporcie szczecinecczan nastąpi już w najbliższą niedzielę o godz. 14:00, tuż przed ostatecznym wyróżnieniem najlepszych zawodników 38. Biegu Ulicznego – Memoriału Winanda Osińskiego.

Jeśli idzie o nagrody, to ich wysokość zależy od stopnia, i tak nagroda I stopnia wynosi: 3000 zł, II stopnia 2000 zł, a III stopnia 1000 zł

Nagrodę I stopnia w tym roku otrzymają:

  • Izabela Krzyżanowska – Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe POMERANIA Szczecinek (brązowa medalistka Mistrzostw Polski U-18, członek kadry narodowej w chodzie sportowym, 7. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Świata i 25. indywidualne w chodzie na 10 km)
  • Julia Marciniak – Klub Sportów Walki Szczecinek (Mistrzyni Polski Juniorów w Kickboxingu w formule low-kick, Mistrzyni Europy w Kickboxingu)

Nagrodę II stopnia w tym roku otrzymają:

  • Wojciech Piesik – Szczecinecki Klub Karate KYOKUSHIN Szczecinek (III miejsce w Mistrzostwach Europy w Alhbeck/Świnoujście, III miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w Nowym Tomyślu)
  • Natan Frąckiewicz – Stowarzyszenie Turystyczno Sportowe POMERANIA Szczecinek (brązowy medalista Mistrzostw Polski U-23, członek kadry narodowej w biegu 110 m ppł)
  • Gabriel Łosiewicz – Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe (zwycięzca Międzynarodowego Turnieju ITF World Tennis Tur Juniors w Puszczykowie)

Nagrodę III stopnia w tym roku otrzymają:

  • Wiktoria Szumska – Klub Sportów Walki Szczecinek (Mistrzyni Polski Juniorów Młodszych w Kickboxingu)
  • Szymon Gaczyński – Klub Sportów Walki Szczecinek (Wicemistrz Europy w Kickboxingu w formule kick-light)
  • Magdalena Hrycenko – Uczniowski Klub Sportowy Akrofitness Szczecinek (Mistrzyni Europy w Fitness Gimnastycznym federacji WDA, Mistrzyni Polski w Fitness Sportowym)

Wyróżnienie w tym roku otrzymają:

  • Antoni Biedziuk – wieloletni reprezentant szczecineckich klubów w tenisie stołowym (czołowy zawodnik w kategorii Weteranów 50+ i 60+, Mistrz Polski i wielokrotny Wicemistrz Polski w kategorii niepełnosprawnych)
  • Karolina Pietrzyk (Mistrzyni Świata, Europy i Polski Fitness dzieci)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj