Strona główna Szczecinek Kierowca uboższy o prawko oraz 2500 zł

Kierowca uboższy o prawko oraz 2500 zł

Policjanci ze szczecineckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego, który jadąc ul. Narutowicza w Szczecinku znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. Kierujący pojazdem Volvo w terenie zabudowanym rozwinął prędkość do 123 km/h. Za popełnione wykroczenie na kierującego został nałożony wysoki mandat oraz punkty karne. Dodatkowo mundurowi zatrzymali kierującemu prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

W niedzielę policjanci ruchu drogowego dokonywali pomiaru prędkości na ul. Narutowicza w Szczecinku. Podczas pomiaru jednym z zatrzymanych do kontroli drogowej okazał się kierujący pojazdem Volvo. 39-letni mieszkaniec Szczecinka w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 123 km/h. Taka brawura za kierownicą pociągnęła za sobą surowe konsekwencje. Mundurowi nałożyli na kierującego mandat karny w wysokości 2500 zł, 10 punktów oraz zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące.

Szczecineccy policjanci apelują o przestrzeganie ograniczeń prędkości. Lekceważenie przepisów w tym zakresie to przyczyna wielu tragicznych zdarzeń drogowych, niestety także tych śmiertelnych.

Stosuj się do obowiązujących ograniczeń prędkości!
Nie ryzykuj życia swojego!
Nie decyduj o życiu i zdrowiu innych!

Info: asp. Anna Matys

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj