Strona główna Aktualności Antoni Biedziuk z kolejnym medalem mistrzostw kraju

Antoni Biedziuk z kolejnym medalem mistrzostw kraju

Kolejny udany występ zaliczył na swoim koncie szczecinecki pingpongista Antoni Biedziuk (IKS Jezioro Tarnobrzeg). W zakończonych wczoraj w Gdańsku Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych powiększył on swój dorobek w turniejach rangi mistrzowskiej zdobywając medal brązowy w klasie 9.

Złoty medal wywalczył Włodzimierz Brylak (KSN Start Warszawa), medal srebrny otrzymał Paweł Konstantyn (IKS AWF Warszawa), zaś drugi medal brązowy Marcin Zieliński (Bogoria Grodzisk Mazowiecki).

Uważam, iż każdy sportowiec wracający z medalem z mistrzostw kraju powinien być usatysfakcjonowany. Ja oczywiście również się cieszę, ale nie ukrywam, iż mam poczucie lekkiego niedosytu – relacjonuje Antoni Biedziuk. Jechałem do Gdańska jako wicemistrz Polski z wielkimi ambicjami, by raz jeszcze powalczyć o najwyższe trofeum. Do półfinału wszystko układało się znakomicie, w pojedynkach grupowych pokonałem m.in. byłego mistrza Polski Dariusza Ściganego (Start Radom) 3:0, natomiast w ćwierćfinale również w tym samym stosunku zawodnika ścisłej czołówki Roberta Cwenara (GOKiS Kąty Wrocławskie) – obaj zawodnicy młodsi ode mnie o ok. 40 lat. W pojedynku o finał grając z późniejszym mistrzem Polski Włodzimierzem Brylakiem roztrwoniłem ogromną przewagę, której roztrwonić nie powinienem i przegrałem jedyny pojedynek w turnieju. Cóż, jest to cały urok sportu. Jeśli mi tylko zdrowie pozwoli, spróbuję powalczyć o tytuł jeszcze za rok – kończy świeżo upieczony II wicemistrz kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj