Strona główna Szczecinek Konstruktor bez narzędzi

Konstruktor bez narzędzi

Foto: Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Dzielnicowi ze Szczecinka zatrzymali 25-latka, który dokonał kradzieży i kradzieży z włamaniem do piwnicy. Sprawca dokonał kradzieży różnego rodzaju sprzętu na łączną kwotę prawie 4 tys. złotych. Policjanci odzyskali już część skradzionego mienia. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży i kradzieży z włamaniem. Wczoraj prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec mieszkańca Szczecinka środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji. Za to przestępstwo grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o kradzież m.in. nagrzewnicy z pomieszczenia gospodarczego z jednej z posesji na terenie Szczecinka. Jak ustalili policjanci 16 maja br. sprawca wykorzystując nieobecność właściciela ukradł z jego posesji elektronarzędzia o łącznej wartości prawie 3 000 zł. Jeszcze tego samego dnia w wyniku intensywnych działań dzielnicowi odzyskali część skradzionego mienia oraz dotarli do kolejnego pokrzywdzonego działaniem 25-latka. Tym razem z zabezpieczonej piwnicy mężczyzna ukradł odkurzacz przemysłowy oraz zwój kabla elektrycznego o łącznej wartości 1050 zł. 

Mieszkaniec Szczecinka usłyszał zarzut kradzieży i kradzieży z włamaniem, a prokurator po zapoznaniu się z materiałami dowodowymi w tej sprawie zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji. 25-latkowi za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Info: asp. Anna Matys

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj