Strona główna Barwice W Barwicach dzieci świętowały z leśnikami

W Barwicach dzieci świętowały z leśnikami

Nieco skromniej niż planowano, ale również głośno i radośnie świętowano Dzień Dziecka w Barwicach. Impreza towarzyszyła organizowanemu corocznie Zachodniopomorskiemu Przeglądowi Sygnałów Myśliwskich, który w tym roku odbył się już po raz dwudziesty pierwszy.

Po przesłuchaniach solistów oraz zespołów biorących udział w przeglądzie, które miały miejsce w siedzibie lokalnego Ośrodka Kultury i Turystyki, dalsza część wydarzenia przeniosła się do Sali Miejskiej, zamiast na pierwotnie planowany Plac Wolności.

Program zabawy został tylko nieznacznie okrojony o elementy, które muszą się odbywać na świeżym powietrzu. Wspólną zabawę rozpoczął więc Festiwal Piosenki Przyrodniczej „Nature Art”, a pod dachem czekały takie atrakcje jak m.in. wystawa prac konkursu plastycznego „Moje wędrówki po lesie”, stoiska rękodzielnicze czy też liczne animacje. Na lokalnej scenie zaprezentowały się również takie formacje jak chór Chwytaj Dzień czy też zespoły Duo Star oraz Takie nie Inne. Całość zakończyła wspólna zabawa taneczna do dźwięków serwowanych przez DJ Angelo.

Wkrótce na naszych łamach relacja video z wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj