Strona główna Borne Sulinowo Strażacy wydostali psa ze studni

Strażacy wydostali psa ze studni

Szczecineccy strażacy niosą pomoc wszędzie tam gdzie jest potrzebna i ratują życie nie tylko ludzi. W ubiegłą sobotę pomogli wrócić na ziemię z drzewa mruczkowi w Wojnowie, a w poniedziałek pospieszyli z interwencją psu, który wpadł do opuszczonej studni w Łącznie.

W dniu 6 czerwca br. o godzinie 17:40 stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinku otrzymało zgłoszenie, że od kilku dni słychać wycie psa na opuszczonej działce w miejscowości Łączno, gmina Borne Sulinowo. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy z jednostki ratowniczo-gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinku oraz zastęp utworzonego czasowego posterunku PSP w Wojewódzkim Ośrodku Szkolenia PSP w Bornem Sulinowie – informuje kpt. Mirosław Śledź z Komendy Powiatowej PSP w Szczecinku.

Funkcjonariusze wydostali uwięzionego czworonoga. Na szczęście, zwierzak nie odniósł żadnych obrażeń, dzięki czemu mógł zostać od razu przekazany właścicielowi obecnemu na miejscu zdarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj