Strona główna Szczecinek Polityka gospodarcza okiem eksperta

Polityka gospodarcza okiem eksperta

Sławomir Dudek, Główny Ekonomista Forum Obywatelskiego Rozwoju, odbędzie w najbliższy poniedziałek (20.06) spotkanie z mieszkańcami Szczecinka. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Zamek.

Wystąpienie doktora nauk ekonomicznych będzie nosić jakże intrygujący tytuł Leci na nas meteoryt kryzysu demograficznego. Wyzwania w polityce gospodarczej poza jedną dekadę. Podczas spotkania przewidziano również czas na pytania od słuchaczy.

Pochodzący ze Szczecinka dr Sławomir Dudek to główny ekonomista i wiceprezes Fundacji FOR. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (studia magisterskie) oraz Szkoły Głównej Handlowej, gdzie obronił pracę doktorską. W 2020 r. został powołany w skład Rady Gospodarczej – Zespołu Doradców ds. Gospodarczych przy Marszałku Senatu RP. Od 2020 r. jest też członkiem władz Towarzystwa Ekonomistów Polskich. Współpracuje z Instytutem Odpowiedzialnych Finansów.

Jest znanym ekspertem i komentatorem życia gospodarczego, występującym w największych stacjach telewizyjnych i publikującym w prestiżowych wydawnictwach prasowych.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00, wstęp wolny.