Strona główna Szczecinek Powiatowe zakończenie roku szkolnego

Powiatowe zakończenie roku szkolnego

Wyjątkowo uroczyście zakończono rok szkolny w placówkach dla których organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe w Szczecinku. Po pandemicznej przerwie, liczne reprezentacje uczniów i nauczycieli mogli spotkać się w sali I Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Elżbiety, aby już bez obostrzeń podsumować i zamknąć rok szkolny 2021/2022.

O tym, że nie był to łatwy rok w nauce przekonywał w czasie swojego przemówienia starosta Krzysztof Lis. Pandemia nie tylko utrudniała naukę, ale przede wszystkim znacznie zredukowała koleżeńskie kontakty. Wszyscy jednak z optymizmem patrzą w przyszłość, aktualnie szczególnie tę najbliższą, czyli wakacje.

Uroczystość uświetniły występy artystyczne uczniów Elki oraz szkolnego chóru. Głos w trakcie wydarzenia zabrali również m.in. Bogusław Ogorzałek, Zastępca Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Wiceburmistrz Szczecinka Maciej Makselon. Zebrani w auli dużego ogólniaka wysłuchali również listu wiceminister Małgorzaty Golińskiej, który odczytała szefowa biura szczecineckiej parlamentarzystki. Nie mogło również zabraknąć nagrodzenia najlepszych uczniów każdej ze szkół podległych Powiatowi Szczecineckiemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj