Strona główna Szczecinek Szczecinek miał nowego burmistrza

Szczecinek miał nowego burmistrza

Zgodnie z wcześniej złożoną obietnicą, burmistrz Daniel Rak oddał na jeden dzień sprawowanie władzy w mieście zwycięzcy aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dokładnie 12 300 zł – tyle na konto WOŚP wpłacił zwycięzca ww. licytacji. Po raz kolejny okazała się nim firma Urbaniak Inwestycje. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w ramach identycznej akcji doszło do swoistej zamiany ról, kiedy to na jeden dzień u developera „zatrudniony” został wiceburmistrz Maciej Makselon.

Tym razem na dniówkę do ratusza trafiła pani Joanna Matysiak. Oprócz symbolicznego odbioru klucza, czekało na nią mnóstwo obowiązków na co dzień leżących w kompetencji Daniela Raka. Przedstawicielka zwycięzcy przyglądała się najważniejszym aktualnie inwestycjom miejskim (m.in. budowie na ul. Polnej), wizytowała OSiR, a także zdążyła wydać formalnemu włodarzowi rekomendację. Zgodnie z wolą tymczasowej władzy, prawowity burmistrz przeznaczył z miejskiej rezerwy kwotę 10 000 zł dotacji na rzecz drużyny MKP Szczecinek. Firma Urbaniak Inwestycje obiecała do tej sumy dodać 2000 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj