Strona główna Szczecinek Rower i maszynki do odbioru na Policji

Rower i maszynki do odbioru na Policji

Szczecinecka Policja poszukuje właścicieli znalezionych na terenie miasta roweru oraz dwóch maszynek do strzyżenia włosów. Poniżej zdjęcia wraz z ogłoszeniami.

Foto: Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku poszukuje właściciela roweru. Jeżeli rozpoznajesz rower lub jesteś jego właścicielem zgłoś się do szczecineckiej jednostki lub skontaktuj się telefonicznie z dzielnicowym pod nr tel. 47 78 47 532

Do szczecineckiej jednostki zgłosił się mężczyzna, który na ul. Koszalińskiej znalazł porzucony rower.  Jeżeli rozpoznajesz rower lub jesteś jego właścicielem zgłoś się do dzielnicowego V rejonu służbowego  pod nr. tel. 47 78 47 532 lub tel. kom. 571 323 952 (aktywny podczas służby obchodowej).

Foto: Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku jest w posiadaniu dwóch maszynek do strzyżenia włosów oraz czterech ładowarek. Reklamówka wraz z zawartością została znaleziona na przystanku komunikacji miejskiej na ul. Jana Pawła II w Szczecinku. Do chwili obecnej mundurowi nie ustalili właściciela, którego proszą o kontakt z dzielnicowym prowadzącym sprawę.

W Komendzie Powiatowej Policji w Szczecinku są do odbioru dwie maszynki do strzyżenia włosów oraz ładowarki. Prosimy o kontakt właściciela z dzielnicowym II rejonu pod numerem telefonu 47 78 47 421 lub tel. kom. 571 323 958 (aktywny podczas służby obchodowej).

Info: asp. Anna Matys