Strona główna Szczecinek Jest pierwsza wygrana

Jest pierwsza wygrana

W trzeciej kolejce spotkań ekipa Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek notuje pierwsze w nowym sezonie zwycięstwo. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego pokonali 5:3 ekipę Dębu Dębno.

Kibice przybyli na Stadion Miejski im. Kazimierza Czesława Lisa nie mogli z pewnością narzekać na gole, których nad Trzesieckiem padło aż 8. Pierwszy z nich padł już w 6. min za sprawą Adama Jabłońskiego. W 22. min na 2:0 podwyższył Jakub Kuzio, a w 31. min na listę strzelców ponownie wpisał się Jabłoński.

Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy było już 4:0, a z drugiej bramki w spotkaniu cieszył się Jakub Kuzio. Strzelecki festiwal futbolistów ze Szczecinka zakończył Damian Mrówczyński w 50 min., a później do siatki trafiali już tylko goście.

Za tydzień nasz zespół czeka długa wyprawa do Świnoujścia, gdzie w najbliższą sobotę (27.08) zmierzą się z miejscową ekipą Floty.