Strona główna Aktualności Pisarek-Salla i debiut w „Tańcu z Gwiazdami”

Pisarek-Salla i debiut w „Tańcu z Gwiazdami”

Karolina Pisarek-Salla w programie „Taniec z Gwiazdami" - (J.Ł)

Ruszyła 13 edycja show telewizji Polsat „Taniec z Gwiazdami”. W tym sezonie w programie zaprezentuje się znana modelka pochodząca ze Szczecinka – Karolina Pisarek-Salla. Jak poszło jej w pierwszym odcinku?

„Taniec z Gwiazdami” to program emitowany od lat na antenie Polsatu. Polega on na zaznajomieniu gwiazd show-biznesu z tańcem. Już od pierwszych odsłon prezentowanych w telewizji oceniani są oni przez wykwalifikowanych jurorów – zarówno tych z ławy gwiazd jak i specjalistów od choreografii. W tym roku są to: Andrzej Piaseczny, Ivona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Jednak ostatecznie o losach par decydują widzowie poprzez elektroniczne oddawanie głosów na swoich faworytów.

W tej edycji o statuetkę Kryształowej Kuli oraz 100 tysięcy złotych powalczą: Krzysztof Rutkowski, Jacek Jelonek, Łukasz Płoszajski, Karolina Pisarek-Salla, Ilona Krawczyńska, Maja Włoszczowska, Wiesław Nowobilski, Agnieszka Litwin, Michał Mikołajczak, Natalia Janoszek oraz Jamala.

W poniedziałkowy wieczór wyemitowany został pierwszy odcinek na żywo. Jak zatańczyła Karolina Pisarek-Salla?

Szczecinecka modelka zatańczyła Cha-cha-cha do piosenki „Vogue” Madonny u boku Michała Bartkiewicza. Mimo potknięć para nie uplasowała się najniżej – zdobyła 26 punktów!

-Trzy czwarte tańca straciłaś całkowitą kontrolę – skrytykowała jurorka Iwona Pavlović.Cieszę się, że walczyłaś do końcadodała. Za to doświadczony tancerz Michał Malitowski oraz aktor Andrzej Grabowski stwierdzili, że wybaczą Karolinie błędy podczas wystąpienia.

Echem odbił się popis polskiego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Otrzymał on miano najgorszego tancerza w historii programu i w pierwszym odcinku to on wraz z Sylwią Madeńską uzyskał zaledwie 17 punktów. Widzowie jednak zdecydowali, że to nie oni opuszczą program. Pożegnała się z nim para numer 2 – Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła.

Karolinie Pisarek-Salla życzymy powodzenia w kolejnych odcinkach! Tym samym warto podkreślić, że to nie jedyne show, w którym udział brała szczecinecka gwiazda. Wcześniej występowała w: „Ameryka Express”, „Top Model” oraz „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.