Strona główna Aktualności Magda Górecka w „The Voice of Poland”

Magda Górecka w „The Voice of Poland”

fb/The Voice of Poland TVP

Dziś, 03 września na antenie Telewizji Polskiej rozpoczęła się emisja XIII edycji programu „The Voice of Poland”. W pierwszym odcinku tzw. przesłuchań w ciemno miała okazję zaprezentować się szczecinecka wokalistka Magdalena Górecka. Czy przeszła do kolejnego etapu?

The Voice of Poland to show muzyczne pojawiające się na antenie TVP2 od 11 lat. Celem programu jest odkrycie utalentowanych wokalnie osób w wieku powyżej 15 lat. Uczestnicy walczą o propozycję kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska, tytuł najlepszego głosu w Polsce oraz nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych. W tym roku młodych muzyków szkolić będą: Justyna Steczkowska, Tomson i Baron, Marek Piekarczyk i Lanberry.

Występ Magdaleny Góreckiej ze Szczecinka. Jak jej poszło?

Wokalistka na samym początku podkreśliła, iż od dawna zastanawiała się nad udziałem w programie telewizyjnym, jednak ciągle wydawało jej się, że nie jest gotowa na występ w muzycznym show.

-W końcu trzeba zrobić ten krok, mam to! – powiedziała.

Magda zaśpiewała piosenkę „For You” Liama Payne’a i Rity Ory – to fragment z filmu „Nowe oblicze Greya”. By bliżej poznać 26-letnią szczecinecczankę na koniec występu odwrócili się Tomson i Baron oraz Lanberry.

-Witamy w programie. To była wymagająca piosenka – podkreślili na samym początku jurorzy. -Fantastycznie pokazujesz swój charakter dźwiękami. Ani razu nie obawiałem się co będzie, wybierz naszą drużynę, myślę, że będziesz stać na tej scenie do końca – mówili Tomson i Baron. -Masz świetny głos, rzeczywiście. Ja się nie odwróciłem, bo nie chciałem walczyć z Tobą w tego typu interpretacjach. Śpiewaj bardziej sercem niż głosem – wskazał Marek Piekarczyk.

Ostatecznie Magdalena wybrała Lanberry i tym sposobem jako pierwsza pojawiła się w jej drużynie przechodząc do kolejnego etapu „The Voice of Poland”. -Usłyszałam naprawdę fajne, ciekawe rzeczy w jej wokalu. Cieszę się, że będziemy mogły razem pracować powiedziała trenerka.

Życzymy powodzenia!