Strona główna Aktualności Wojsko w sobotę czeka na chętnych do służby

Wojsko w sobotę czeka na chętnych do służby

W najbliższą sobotę, 1 października, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Szczecinku będzie pracować pod hasłem Branżowa Sobota – Wstąp Do Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej. W tym dniu w szczególności przedstawimy ofertę dla osób posiadających wykształcenie branżowe.

WCR w Szczecinku otwiera się na potrzeby rynku. Tym razem przygotowaliśmy ofertę dla osób, które posiadają wykształcenie zawodowe tzw. branżowe m. in. dla kucharzy, mechaników, spawaczy, operatorów, elektromechaników itp., a szukają stabilnego pracodawcy, jakim bez wątpienia są Siły Zbrojne – mówi ppłk Zbigniew Urbaniak, Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Szczecinku. 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które w tygodniu pracują i nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z rekruterami. 

Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich zainteresowanych dobrowolną zasadniczą służbą wojskową do naszej siedziby, gdzie można bardzo szybko załatwić niezbędne formalności związane z aplikowaniem do służby w Wojsku Polskim i uzyskać szczegółowe informacje związane z powołaniem i pełnieniem dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej.

Info: Joanna Lipka, WCR w Szczecinku