Strona główna Szczecinek Zwycięstwo w ostatnim spotkaniu

Zwycięstwo w ostatnim spotkaniu

Trafienie w końcówce spotkania zapewniło piłkarzom MKP Szczecinek zwycięstwo nad Białymi Sądów, a tym samym kolejne 3 punkty w tabeli Kipsta IV Ligi.

Rozgrywane na Stadionie im. Kazimierza Czesława Lisa spotkanie lepiej rozpoczęli jednak goście, którzy w 33. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Michała Świercza. Przyjezdni nie cieszyli się jednak zbyt długo z przewagi, gdyż ledwie 5 minut później wyrównał Maciej Sobczyk. Remis 1:1 utrzymał się na tablicy świetlnej do gwizdka sędziego zapraszającego piłkarzy na przerwę.

Po zmianie stron obserwować mogliśmy wymianę ciosów z obu stron. Ostatecznie, szalę na swoje zwycięstwo tuż przed końcem meczu przechylili podopieczni Zbigniewa Węglowskiego. Gola na wagę kompletu punktów zdobył niezawodny Adam Jabłoński w 88. minucie starcia.

Warto dodać, że w sobotę piłkarze znad Trzesiecka po raz pierwszy zagrali w nowych barwach, a wczorajszy mecz był ich ostatnim występem przed własną publicznością w tym roku. Przed Miejskim Klubem Piłkarskim jeszcze wyjazd do Stargardu, gdzie w przyszłą niedzielę szczecinecki klub zmierzy się drugą ekipą Błękitnych.