Strona główna Szczecinek Kolejny rekord na siatkarskim turnieju Porozumienia Samorządowego

Kolejny rekord na siatkarskim turnieju Porozumienia Samorządowego

Potężną sumę na rzecz dwóch chłopców udało się zebrać w trakcie wczorajszego X Turnieju Charytatywnego w Piłce Siatkowej, zorganizowanego tradycyjnie przez Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego. Na dziś to ponad 90 tys. zł, w dodatku to kwota nieoficjalna, która prawdopodobnie jeszcze wzrośnie!

Na ten rezultat złożyły się nie tylko 3 licytacje fantów i voucherów, ale również m.in. wpisowe drużyn biorących udział w rywalizacji, a także dochód zebrany przy okazji serwowania smakołyków w korytarzu hali, w której odbywało się wydarzenie. Przepyszne oraz przeróżne przekąski przygotowane zostały przez stowarzyszenia i organizacje działające na terenie naszego powiatu.

Całkowity dochód z imprezy członkowie Porozumienia Samorządowego przekażą na rzecz 5-letniego Jasia Jerzyka oraz 19-letniego Filipa Pawełka. Młodszy z nich od urodzenia zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym, z kolei starszy bez astronomicznie drogiej terapii straci wzrok.

A sportowo najlepiej zaprezentowała się ekipa Begezaurów, która w turnieju zajęła I miejsce. Na podium znalazły się również team Dzikie Żubry oraz reprezentacja Barwic.