Strona główna Borne Sulinowo Borneńska MBP zaprasza na wycieczkę – zostały ostatnie wolne miejsca!

Borneńska MBP zaprasza na wycieczkę – zostały ostatnie wolne miejsca!

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA zapraszają na POWITANIE WIOSNY do Park of Poland – Suntago Wodny Świat (największego zadaszonego parku wodnego w Europie!), które odbędzie się w dniach 19-20 marca!

Wraz z przewoźnikiem dołożymy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo w czasie podróży, a na miejscu o bezpieczną i wesołą zabawę zadbają pracownicy Park of Poland – Suntago Wodny Świat.

Suntago Wodny Świat jest największym zadaszonym parkiem wodnym w Europie. Na jego terenie znajdują się trzy strefy tematyczne – Jamango Wodna Dżungla, Relax Suntago oraz Saunaria Suntago.Pierwsza strefa jest oczywiście przeznaczona do wodnych szaleństw. Goście Suntago Wodnego Świata znajdą tam 32 zjeżdżalnie o łącznej długości 3 kilometrów i najdłuższą, krytą zjeżdżalnię w Europie o długości 320 metrów.

Dodatkowo w Jamango Wodna Dżungla znajdziemy też rzekę przygód o łącznej długości 150 metrów, symulator do nauki surfingu czy 820 mkw basenu z falą.

Jednego dnia Suntago Wodny Świat będzie mogło odwiedzić 15 tysięcy gości. Przygotowano dla nich 8 tysięcy szafek. W strefie Saunaria Suntago skorzystają oni z ponad 10 różnego rodzaju saun. Całkowita powierzchnia basenów wynosi 3,5 tys. mkw. Dodatkowo największy basen kryty będzie miał powierzchnię tysiąca metrów kwadratowych. Przy basenach skorzystamy z pięciu restauracji i czterech barów. Wartość inwestycji wynosi 150 mln euro.

Oprócz basenów, saun czy zjeżdżalni szczególną atrakcją Suntago Wodnego Świata mogą być… palmy. A konkretnie blisko 700 prawdziwych palm z Malezji, Kostaryki i Florydy. Aklimatyzację przechodziły w holenderskim Rotterdamie.

TERMIN: 19-20 marca 2022

PROGRAM:

  • 19 marca – wyjazd z Bornego Sulinowa* o godz. 4.00. Przyjazd do Park of Poland około godz. 10.30. Zabawa w Suntago Wodny Świat do godz. 21.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
  • 20 marca – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 3.00

*istnieje możliwość dołączenia w Kołobrzegu, Białogardzie, Połczynie Zdroju, Barwicach, Jastrowiu i Pile/Złotowie

CENA: 169 zł

Cena obejmuje:

  • transport nowym, wygodnym autokarem (marki Setra)
  • ubezpieczenie
  • opiekę pilota

Cena nie obejmuje biletu wstępu do Park of Poland, płatne po zgłoszeniu:

  • 1 zł (dziecko do 3 lat) 
  • JAMANGO – 104/114/118 zł (dzieci do 120 cm wzrostu; dzieci do 16 lat; seniorzy od 65 lat) lub 134 zł (osoby powyżej 16 lat)
  • JAMANGO + RELAX – 132 zł (seniorzy od 65 lat) lub 147 zł (osoby powyżej 16 lat)
  • JAMANGO + RELAX + SAUNARIA – 142 zł (seniorzy od 65 lat) lub 156 zł (osoby powyżej 16 lat)

INFORMACJE DODATKOWE:

Więcej informacji i zapisy u pana Daniela w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, tel. 94 37 33 120 lub 608 394 643.

PLAKAT I ZDJĘCIA AUTOKARU:

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA:
W świetle obecnie obowiązujących przepisów i obostrzeń spowodowanych COVID-19, musimy wprowadzić pewne zmiany w organizacji wycieczek.

Obecnie można organizować takie wyjazdy, jednak z zachowaniem reżimu sanitarnego. W pojeździe mogą być zajęte wszystkie miejsca, jednak podróżujący winni przebywać w autokarze w maseczkach. Wszyscy uczestnicy będą musieli złożyć stosowne oświadczenia o stanie zdrowia, zaakceptować regulamin wycieczki, a przed wyjazdem dokonany zostanie pomiar temperatury ciała. Ponadto, podejmując decyzję o udziale, każdy z uczestników oświadcza, że jest świadomy istnienia możliwości zarażenia COVID-19. Jednocześnie bierze na siebie odpowiedzialność, że podając nieprawdziwe informacje dotyczące zdrowia naraża na kwarantannę i niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia wszystkich biorących udział w wycieczce, jak również ich rodziny. W związku z tym zrzeka się wszelkich roszczeń z ewentualnym zarażeniem COVID-19.

Zobaczcie również relację z zeszłorocznej wycieczki:
http://www.mbp.bornesulinowo.pl/cms/?p=53375

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj