Strona główna O nas

O nas

Jest nam niezmiernie miło gościć Ciebie na łamach GRYF.tv – nowego portalu informacyjnego w regionie. Nowego nie tylko z nazwy, ale i formy przekazu. Oprócz tradycyjnych artykułów do przeczytania, będziemy dla Ciebie regularnie przygotowywać m.in. również liczne materiały video. Poświęć 3 minuty i zapoznaj się z tym co dla Ciebie planujemy!

Kim jesteśmy?

Nasz zespół składa się z osób od lat pracujących w lokalnych mediach. Nie jesteśmy więc nowicjuszami w branży, co dla Ciebie oznaczać będzie kontent na najwyższym poziomie. Nie brzmi to skromnie, ale dzięki bogatemu doświadczeniu naprawdę wiemy gdzie i do kogo należy uderzyć w prawie każdej sprawie 😉

Czym jest GRYF.tv?

Nasz serwis to hybryda, której pierwszym elementem jest tradycyjny portal informacyjny. Na jego łamach regularnie będziesz mógł przeczytać najważniejsze informacje z regionu, a wszystko to podamy w przystępnej formie ozdobionej zdjęciami. W nazwie i adresie strony mamy jednak przyrostek „tv”, a to dlatego, że obrazem pokażemy również to co trudno jest przekazać słowami. Mamy wielką nadzieję, że z czasem staniemy się Twoim ulubionym źródłem informacji!

Co u nas zobaczysz?

Oprócz relacjonowania wydarzeń bieżących, dla naszych widzów przygotowujemy również programy cykliczne. Nie zabraknie relacji z wydarzeń odbywających się w regionie, lokalnej polityki, raportów i interwencji, a także propozycji dla wielbicieli kultury, turystyki, świata zwierząt czy też motoryzacji.

A social media?

Oczywiście tam również nas znajdziesz 🙂 Poniżej wklejamy namiary na nasze konta. Wpadnij, polub, daj łapkę w górę lub serce oraz koniecznie zasubskrybuj. Na pewno nie pożałujesz!

Jesteśmy dla Was

Nasza praca nie miałaby sensu bez kontaktu oraz informacji zwrotnej z czytelnikami oraz widzami. Zachęcamy do komunikowania się z nami mailowo, poprzez wspomniane portale społecznościowe bądź też telefonicznie. Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Organizujesz imprezę? Masz uwagi do naszej pracy? A może chciałbyś zasugerować temat programu? Nasz dział Kontakt jest do Twojej dyspozycji. A jeśli podoba Ci się to co robimy to również daj nam o tym znać 😉

Do następnego razu w terenie, do przeczytania w portalu oraz do zobaczenia w naszym dziale Video!