Strona główna Szczecinek Strefa Aktywnego Seniora zaprasza tym razem tylko panie

Strefa Aktywnego Seniora zaprasza tym razem tylko panie

Jak marzec to Dzień Kobiet, a jak święto pań to i temat pierwszego spotkania w tym miesiącu ma kobiece oblicze. Tym razem spotkamy się aby ćwiczyć, wzmacniać i lepiej rozumieć zagadnienia związane z mięśniami dna miednicy. Temat ten jest niezwykle ważny dla kobiet w każdym wieku i co bardzo istotne na naukę ćwiczeń wzmacniających nigdy nie jest za późno, o czym będzie nas przekonywać fizjoterapeutka uro-ginekologiczna Karolina Swiokła.

Jestem magistrem fizjoterapii, posiadam także tytuł technika masażysty. Fizjoterapia uro-giekologiczna zafascynowała mnie już podczas studiów i całkowicie skradła moje serce. Od tego czasu nieustannie się szkolę, aby móc pomagać kobietom na każdym etapie ich życia – mówi p. Karolina. To niezwykłe spotkanie zostało zainicjowane przez nasze seniorki, które zawsze chętnie dzielą się pomysłami na warsztaty. Ten temat jest bardzo ważny i tym bardziej cieszę się, że możemy go zrealizować już teraz! 

Warsztaty Trening dna miednicy odbędą się w dniach 15-17 marca 2022 w godzinach 10:00-13:30. 

Na zajęcie obowiązują zapisy pod numerem 531 111 206. Pod tym telefonem koordynatorka Strefy Aktywnego Seniora Katarzyna Zielińska-Smulczak udziela również wszelkich informacji dotyczących działalności SAS oraz zajęć w klubie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj