Strona główna Szczecinek Premierowe Grand Prix Badmintona za nami

Premierowe Grand Prix Badmintona za nami

Hala sportowa przy szkole Zespole Szkół Społecznych była miejscem rozgrywania I Grand Prix Badmintona w Szczecinku, przeprowadzonego przez UKS BadManiak Szczecinek.

W turnieju wzięło udział 73 uczestników, którzy przyjechali z Jastrowia, Polanowa, Poznania, Lubonia, Olsztyna, Sianowa, Koszalina, Kretomina, Białogardu, Miastka, Choszczna, Złotowa, Wałcza, a także ze Szczecinka.

Pierwsze mecze zostały rozegrane w kategoriach dziecięcych tuż po godzinie 9.00, ostatni mecz finałowy zakończył się meczem kategorii debel – open o godzinie 21.30 – był to tego dnia 154 mecz!

Była to świetna okazja to aktywnego spędzenia czasu, ale również do sprawdzenia swoich umiejętności zarówno przez osoby grające w badmintona sporadycznie jak i rzec można notorycznie.

Najlepsi w kategoriach otrzymali medale oraz dyplomy, natomiast wszystkie dzieci dodatkowo mały upominek od klubu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału, a zwycięzcom sukcesu. Do zobaczenia już niebawem na kolejnych turniejach!

Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego turnieju serdecznie dziękujemy za każdy wkład pracy oraz okazaną pomoc.

Przypominamy, że zajęcia z badmintona dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbywają się w poniedziałki w godzinach 19.30 – 21.00 oraz środy 17.00 – 20.00 są otwarte i można się jeszcze dopisać.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców turnieju:

Żaczki U9:

  1. Magdalena Ginter – WSSG Jastrowie
  2. Kamil Geppert – BAD ZWA RKS Wałcz
  3. Filip Dworzański – UKS Kometka Jastrowie

Żaki U11:

  1. Krzysztof Kołaczek – UKS Kometa Sianów
  2. Kamila Sakowicz – UKS Kometka Jastrowie
  3. Aleks Kost – UKS Kometa Sianów

Młodzik Młodszy dziewczęta U13:

  1. Lidia Sobczyk – WSSG Jastrowie
  2. Łucja Sobczyk – WSSG Jastrowie
  3. Gabriela Mrozik – WSSG Jastrowie

Młodzik Młodszy chłopcy:

  1. Miłosz Przęzak – UKS BadManiak Szczecinek
  2. Bartosz Gritzman – UKS BadManiak Szczecinek
  3. Mikołaj Grodzicki – WSSG Jastrowie

Debel Rodzinny:

  1. Krzysztof i Tomasz Kowalczyk – UKS Kometa Sianów
  2. Grzegorz i Hanna Maliszewska – UKS Kometa Sianów
  3. Katarzyna i Kuba Czachorowski – UKS Kometa Sianów

Radosny Amator singiel:

1. Janusz Paszkiewicz – Szczecinek

Mieczysław Czwar – UKS BadManiak Szczecinek

Mirosław Rutkowski – UKS BadManiak Szczecinek

Radosny Amator debel:

  1. Katarzyna Czachorowska/ Anetta Guse – UKS Kometa Sianów
  2. Mieczysław Czwar/ Mirosław Rutkowski – UKS BadManiak Szczecinek
  3. Monika Pierwoła/ Wojciech Pierwoła – UKS BadManiak Szczecinek

Średniozaawansowany singiel:

  1. Mateusz Mazik – Lotka Północy Polanów
  2. Kamil Zwolan – Lotka Północy Polanów
  3. Robert Gruba – Miastko

Średniozaawansowany debel:

  1. Franek Bratosiewicz/ Mariusz Wojciechowski – Olsztyn
  2. Krzysztof Kowalczyk/ Katarzyna Czachorowska – UKS Kometa Sianów
  3. Kamil Zwolan/ Paweł Cieśla – Lotka Północy Polanów

Debel Open:

  1. Magdalena Koziar/ Krzysztof Kowalczyk – UKS Kometa Sianów
  2. Konrad Gaworek/ Marcin Grzywacz – BAD ZWA RKS Wałcz
  3. Darek Schmidt / Kajetan Sakowicz – UKS BadManiak Szczecinek / Złotów

Singiel Open:

  1. Kajetan Sakowicz – Złotów
  2. Darek Schmidt – UKS BadManiak Szczecinek
  3. Tadeusz Jakimiec – UKS BadManiak Szczecinek

Info: Starostwo Powiatowe w Szczecinku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj