Strona główna Szczecinek Powitanie wiosny z szalonymi fryzurami

Powitanie wiosny z szalonymi fryzurami

W Zespole Szkół nr 2 w Szczecinku byliśmy świadkami podwójnego święta. W jednej części lokalnej hali sportowej rywalizowali młodzi adepci sztuki fryzjerskiej, podczas gdy po drugiej stronie obiektu uroczyście witano wiosnę. Nieco po czasie, ale za to podwójnie radośnie.

W międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim Znaki Zodiaku wzięli udział najzdolniejsi uczniowie w tej materii ze Szczecinka oraz Koszalina. Przed uczestnikami postawiono jedno zadanie, którym było stworzenie efektownej stylizacji nawiązującej do dowolnego znaku zodiaku. Inwencja i kreatywność rywalizujących była iście imponująca. Każda z fryzur zasługiwała na słowa uznania, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Okazała się nim Katarzyna Rdzanek, która w drodze po I miejsce wyprzedziła Michalinę Gołyńską oraz Marcelinę Nowakowską.

Równolegle cała szkoła brała udział w powitaniu wiosny. W trakcie zabawy nie mogło oczywiście zabraknąć konkursu na najciekawszą marzannę, a wydarzenie uświetnił też dodatkowo występ wokalny jednej z uczennic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj