Strona główna Szczecinek Szczecineccy policjanci wystąpili w produkcji

Szczecineccy policjanci wystąpili w produkcji

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu i w Szczecinku wcielili się w rolę aktorów na potrzeby przygotowywanego przez Komendę Główną Policji spotu edukacyjnego o bezpieczeństwie nad wodą. Film ukaże się przed sezonem letnim i będzie prezentowany dzieciom oraz młodzieży podczas spotkań z mundurowymi w placówkach oświatowych. Ciekawostką jest rola medalistek igrzysk olimpijskich w kajakarstwie – Tokio 2020.

Właśnie zakończyły się trwające w sumie cztery dni nagrania do spotu edukacyjnego, który będzie przypominał o bezpiecznych zachowaniach nad wodą. Nakręcony wspólnie przez policjantów Komendy Głównej Policji i Komendy Powiatowej Policji w Wałczu oraz w Szczecinku film to apel o rozwagę i stosowanie się do obowiązujących przepisów dotyczących bezpiecznego przebywania na wakacjach podczas korzystania z kąpielisk.

Ciekawostką jest udział w spocie medalistek z Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w kajakarstwie – Justyny Iskrzyckiej, Anny Puławskiej, Karoliny Naji i Heleny Wiśniewskiej, a także utytułowanej Marty Walczykiewicz. Film zostanie udostępniony na stronach internetowych jednostek, jak również będzie prezentowany podczas spotkań profilaktycznych z dziećmi i młodzieżą.

W przygotowanie filmu zaangażowali się: podkom. Mariusz Kurczyk KGP, podkom. Antoni Rzeczkowski KGP, st. sierż. Tomasz Lis KGP, Artur Orliński KGP oraz z KPP Wałcz nadkom. Tomasz Kniat, asp. Beata Budzyń, sierż. szt. Marek Bednarski, sierż. Patryk Nęcka, post. Daria Lipka, post. Łukasz Medoliński i KPP Szczecinek sierż. szt. Damian Warchol oraz sierż. Łukasz Gębski. Scenerię do filmu stanowiła urokliwa zieleń i tereny Centralnego Ośrodka Sportu i Przygotowań Olimpijskich „Bukowina” w Wałczu.

Info: asp. Anna Matys

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj