Strona główna Szczecinek Bezdomni napadli mieszkańca w biały dzień

Bezdomni napadli mieszkańca w biały dzień

Foto: https://www.facebook.com/SMSzczecinek

Prawie 120 interwencji zaliczyli w ubiegłym tygodniu szczecineccy strażnicy miejscy. Jedna z nich dotyczyła napaści bezdomnych na przechodnia.

W dniu 13.05.2022 ok. godz. 15:25 na ul. Warcisława IV przechodzący mężczyzna został zaczepiony przez siedzących na ławce bezdomnych – wyjaśnia Grzegorz Grondys, Komendant Straży Miejskiej w Szczecinku, jednocześnie dodając – Bezdomni zażądali od niego papierosów, a gdy mężczyzna odpowiedział im żeby wzięli się do roboty jeden z nich udał się za nim. Bezdomny po dogonieniu mężczyzny uderzył go. Poszkodowany upadając złamał nogę, a dodatkowo drugi z bezdomnych zabrał mu papierosy oraz klucze. Dopiero przechodzący ulicą mężczyzna zainterweniował.

Wszystko zaobserwował operator monitoringu, dzięki czemu na miejsce został wysłany patrol straży miejskiej. Do poszkodowanego strażnicy wezwali zespół ratownictwa medycznego, natomiast sprawca został ujęty i umieszczony w radiowozie. Po przyjeździe na miejsce Policji został on przekazany policjantom – kończy Grzegorz Grondys.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj