Strona główna Szczecinek Rozwój Koszalin zdobywa puchar starosty

Rozwój Koszalin zdobywa puchar starosty

Mimo trudnych warunków atmosferycznych, dziewięć drużyn zawitało na stadion lekkoatletyczny przy Zespole Szkół nr 6 na II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Szczecineckiego. Na murawie pojawili się zarówno chłopcy jak i dziewczynki z roczników 2012 oraz młodszych.

Do rywalizacji przystąpiły dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Szczecinek, Unii Białogard, Akademia Piłkarskiej Start Jastrowie, Pioniera 95 Borne Sulinowo, Irasa Czaplinek, Rozwoju Koszalin oraz Zawiszy Grzmiąca. Jak przystało na przyjaznych gospodarzy, piłkarze znad Trzesiecka okazali się nad wyraz gościnni i zadowolili się najniższym stopniem podium (AP Szczecinek I) – zwyciężyli młodzi futboliści z Koszalina, drugie miejsce przypadło białogardzianom.

Każdy z zawodników ze Szczecinka wrócił z medalem, a najlepsi mogli również liczyć na nagrody, zarówno drużynowe jak i indywidualne. Poza wybraniem najlepszego zawodnika w każdej z ekip wyróżnienia powędrowały m.in. do najlepszego strzelca i bramkarza, a także do najmłodszego uczestnika turnieju, którym okazał się 7-latek z Bornego Sulinowa.

A po wysiłku na boisku przyszedł czas na wspólną zabawę przy okazji odbywającego się równolegle Powiatowego Dnia Dziecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj