Strona główna Gmina Szczecinek Wójt Ryszard Jasionas z odznaczeniem

Wójt Ryszard Jasionas z odznaczeniem

Foto: Urząd Gminy w Szczecinku

Wójt Gminy Szczecinek Ryszard Jasionas został właśnie uhonorowany bardzo prestiżowym wyróżnieniem przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego – Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego.

Działania Pana Wójta Ryszarda Jasionasa na rzecz samorządu terytorialnego zostały docenione przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, który nadał Panu Wójtowi Odznakę Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Przyznane odznaczenie to przede wszystkim powód do dumy dla wszystkich mieszkańców naszej gminy, ale również dowód, że kierunek rozwoju gminy obrany przez Pana Wójta przynosi korzyści, które zauważane są nie tylko na terenie naszego regionu.

W imieniu pracowników Urzędu Gminy Szczecinek oraz wszystkich mieszkańców naszej gminy, serdecznie gratuluję Panu Wójtowi – czytamy w oświadczeniu Jakuba Diakuna, rzecznika prasowego Urzędu Gminy w Szczecinku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj