Strona główna Szczecinek OMS SP5 czwartą drużyną w kraju!

OMS SP5 czwartą drużyną w kraju!

Chłopcy z Oddziału Mistrzostwa Sportowego w Szkole Podstawowej nr 5 w Szczecinku fantastycznie zaprezentowali się w ścisłych finałach Pucharu Tymbarku. Awans do do finalnego meczu turnieju „Z podwórka na stadion” był o włos!

Po zaliczeniu fazy grupowej mistrzostw bez straty choćby punktu, najlepsi młodzi piłkarze województwa zachodniopomorskiego przystąpili do części pucharowej. W ćwierćfinale trafili na ekipę ze stolicy, którą ostatecznie pokonali w ostatnich sekundach spotkania, choć to piłkarze z Warszawy jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Niestety, w półfinale silniejsi okazali się rywale z Gdańska. Na kolejną drużynę z dużego miasta nasi reprezentanci trafili w meczu o brąz. Przeciwnicy z Wrocławia również okazali się tylko odrobinę zbyt silni dla szczecinecczan.

Czwarte miejsce ujmy im w żaden sposób jednak nie przynosi! Do występu w dzisiejszym finale (rozgrywanym tuż przed spotkaniem Polska – Belgia) zabrakło naprawdę niewiele, gdyż zarówno półfinał jak i mecz o 3. miejsce przegrali zaledwie 2:1…

Bardzo mocno gratulujemy sukcesu i dziękujemy za dostarczone emocje!