Strona główna Szczecinek Nowy obiekt na handlowej mapie Szczecinka

Nowy obiekt na handlowej mapie Szczecinka

Niemalże w rok po otwarciu Netto, w budynku po byłym Tesco pojawił się dziś drugi sklep wielkopowierzchniowy. Jest nim lokalny oddział najszybciej obecnie rozwijającej się w Europie sieci dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki i stale zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach.

Nowy market jest zlokalizowany przy ul. Koszalińskiej 82. W jego progach na klientów czeka ponad 6000 artykułów z aż 14 kategorii. Aktualnie w promocji są m.in.: ręczniki kuchenne, środki do czyszczenia, maty podłogowe, podkładki do samochodu dla dzieci oraz apteczka pierwszej pomocy.

Jednym z naszych celów na ten rok jest rozwój sieci Action na terenie województwa zachodniopomorskiego, dlatego otwieramy tu już 10 sklep. Na jego lokalizację wybraliśmy znany lokalnej społeczności budynek handlowy przy ul. Koszalińskiej w Szczecinku. To doskonałe miejsce, które wyróżnia biskość ważnych dróg miejskich i drogi ekspresowej S11, a także sąsiedztwo znanych marek oraz strefy ekonomicznej – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Sklep w Szczecinku zajmuje powierzchnię blisko 1010 m2 i działa w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe. Przy Action znajduje się ogólnodostępny parking na 110 miejsc oraz stojaki na rowery. Personel liczy 20 pracowników.

Jak zapewniają władze sieci, dwie trzecie asortymentu będzie stale się zmieniać, dzięki temu, że co tydzień wprowadzanych do oferty jest ponad 150 nowych pozycji. Oferta, zawierająca artykuły ponad 350 znanych marek zewnętrznych i ponad 70 marek własnych, składa się z 14 kategorii: dekoracja, majsterkowanie, zabawki i rozrywka, artykuły papiernicze i hobbystyczne, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród i outdoor, pranie i sprzątanie, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel.  

Action posiada obecnie 199 sklepów w Polsce i zatrudnia ponad 2500 osób.