Strona główna Aktualności Wpadnij i pomóż Filipowi!

Wpadnij i pomóż Filipowi!

Najbliższy weekend będzie należał z pewnością do Filipa Pawełka i rzeszy jego przyjaciół oraz ludzi dobrej woli, którzy będą dwoić się i troić aby zebrać jak najwięcej środków niezbędnych na jego leczenie.

Już w sobotę, 16 lipca, na muszli koncertowej w parku miejskim odbędą się tradycyjne Szczecineckie Spotkania z Folklorem. I to właśnie podczas tej imprezy nie tylko zaprezentują się zespoły ludowe, ale też zostanie przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz Filipa. Gościem specjalnym wydarzenia będzie zespół Karczmarze, a koncerty wystartują o godz. 15:00.

Z kolei w niedzielę, 17 lipca, proponujemy małą podróż. W Zajeździe Ostoja w Sporyszu odbędzie się wówczas piknik rodziny, na którym będą liczne atrakcje dla wszystkich, m.in.: 

  • dmuchany zamek
  • boisko do gier
  • bańki mydlane
  • zabytkowy wóz strażacki z Gwieździna
  • ekipa Piston Maniacs

Ponadto odbędą się liczne licytacje (m.in. książki z dedykacją od autorki Gabrieli Reca o kaszubskim hafcie Gabi i haft) oraz spotkanie z artystkami z Kaszub przy malowaniu porcelany i robieniu ukraińskich lalek motanek.

Dodatkowo będzie można nabyć mnóstwo gadżetów i pysznych specjałów m.in. swojskich wędzonek i wiele wiele innych! A dochód z całej imprezy zasili oczywiście zbiórkę na rzecz Filipa!

Więcej informacji: