Strona główna Szczecinek Perły motoryzacji odwiedzą Szczecinek

Perły motoryzacji odwiedzą Szczecinek

Szczecinek ponownie ugości sympatyków zabytkowej motoryzacji. Tym razem nad Trzesiecko zawitają załogi biorące udział w III Międzynarodowym Rajdzie Pojazdów Zabytkowych Tylko dla Zuchwałych.

W ramach imprezy, zgłoszone załogi będą miały do pokonania 7 etapów o łącznej długości 1350 km. Wydarzenia startuje 24 lipca w niemieckiej miejscowości Spremberg, a jego finał odbędzie się 30 lipca w polskim Jaworze.

W Szczecinku automobiliści pojawią się 26 lipca na mecie III etapu rajdu. Zabytkowe auta będzie można oglądać najpierw statycznie podczas prezentacji na Placu Kamińskiego, a później już dynamicznie, w pełnej akcji. Wszystko dlatego, iż o godz. 16:30 startuje Retro KJS o Puchar Burmistrza Szczecinka. Konkursowa Jazda Samochodem to nic innego jak dodatkowy mini rajd, w którym liczyła się będzie zręczność oraz szybkość, co gwarantuje świetne widowisko!

Następnego dnia załogi wyruszą spod siedziby OSiR do czwartego etapu imprezy, który wiódł będzie do Torunia. Więcej szczegółów na załączonym plakacie.