Strona główna Szczecinek Motocykliści podzielili się tym co najcenniejsze

Motocykliści podzielili się tym co najcenniejsze

Foto: https://www.facebook.com/SZ.G.MSzczecinek

Zgodnie z klubową tradycją, członkowie Szczecineckiej Grupy Motocyklowej zorganizowali kolejną edycję Motokropli, czyli zbiórki najcenniejszego daru, jaki można zaoferować drugiemu człowiekowi.

Tym razem krwiobus zaproszony przez miłośników jednośladów krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie zaparkował w siedzibie klubu przy ul. Kościuszki. Dobrze rozumiemy, że takie akcje są ważne dla całego społeczeństwa. Jako motocykliści bierzemy czasami udział w przykrych incydentach i zdarzało się, że ta krew również nam była potrzebna. Teraz pora się zrewanżować – podkreślali organizatorzy akcji.

Organizatorzy dla każdego krwiodawcy zapewnili posiłek, a także okolicznościową pamiątkę. Na osobę, która oddała najwięcej krwi czekała z kolei pamiątkowa tabliczka. Satysfakcja i zadowolenie z pomocy innym gratis.

Jeśli ktoś nie zdążył wczoraj dołączyć do inicjatywy szczecineckich miłośników dwóch kółek, będzie mógł nadrobić zaległości już za tydzień, kiedy to wielki czerwony autobus ze stolicy województwa zachodniopomorskiego pojawi się w trakcie Art Pikniku.

Foto: https://www.facebook.com/SZ.G.MSzczecinek