Strona główna Szczecinek Pościg za remisem na inaugurację

Pościg za remisem na inaugurację

Podziałem punktów zakończyło się pierwsze starcie MKP Szczecinek w sezonie 2022/2023. Podopieczni Zbigniewa Węglowskiego na własnym stadionie zremisowali 3:3 z ekipą Olimpu Gościno po tym jak… przegrywali 0:3!

Goście na prowadzenie wyszli w 25. min. meczu i jednobramkową przewagę utrzymali do gwizdka na przerwę. Na domiar złego, w ciągu 10 minut powiększyli przewagę o kolejne 2 bramki. I gdy wydawało się, że komplet punktów wyjedzie do Gościna, piłkarze znad Trzesiecka mocno zakasali rękawy na murawie. Trafienia Daniela Szymańskiego (68 min.), Jakuba Kuzio (82 min.) oraz Zbigniewa Węglowskiego (ostatnie sekundy meczu) pozwoliły wyszarpać przyjezdnym punkt, dzięki czemu nasi piłkarze nie rozpoczynają sezonu od porażki.

W drugiej kolejce gier Miejski Klub Piłkarski pojedzie do Postomina by tam stanąć w szranki z Wieżą. Mecz odbędzie się 13 sierpnia o godz. 14:00.