Strona główna Grzmiąca W Grzmiącej świętowali seniorzy

W Grzmiącej świętowali seniorzy

Jesień życia może być piękna i kolorowa! Doskonale udowadniają to seniorzy z Gminy Grzmiąca, którzy bawili się się wspólnie na imprezie zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grzmiącej. Na organizowanym po raz pierwszy Dniu Seniora przybyli w licznym gronie z terenów całej gminy.

Uroczystość rozpoczęła Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej Edyta Brysik, która m.in. podziękowała sponsorom oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji uroczystości. Zgromadzonych seniorów powitał także wójt Patryk Makowski składając życzenia wszystkim zaproszonym gościom i zapraszając do wspólnego świętowania. Pogratulował świeżo upieczonej kierownik oraz pracownikom GOPS-u organizacji i frekwencji, która przerosła najśmielsze oczekiwania. Podziękował także organizatorom za przygotowanie uroczystości, a paniom z Koła Gospodyń Wiejskich Wesołe Babeczki i Krzysztofowi Tomaszewiczowi za pomoc wręczył słodkie upominki.

Do życzeń przyłączył się Przewodniczący Rady Gminy Grzmiąca Marek Bulczak oraz Kierownik Klubu Seniora w Krosinie Izabela Wajda. Wydarzenie było okazją do rozmów, wymiany doświadczeń i wspólnej zabawy. Podczas uroczystości swoje umiejętności zaprezentował dziecięcy zespół muzyczny Do, Mi, Sol, a do tańca gości porwał Kris Talisman oraz duet muzyczny Szarża z Koszalina. Jak można było ze smutkiem stwierdzić, dla wielu starszych osób takie spotkanie to jedna z niewielu okazji, by wyjść z domu i spotkać się ze znajomymi.

Podczas uroczystości dla uczestników wydarzenia zorganizowana została loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się również: wicewójt Aleksandra Lachowska oraz sponsorzy wydarzenia, m.in. Eugenia Cieszyńska, Janusz Kowalkowski oraz Robert Orlecki.

Info: Urząd Gminy w Grzmiącej