Strona główna Barwice Barwicki samorząd zaprosił do zabawy

Barwicki samorząd zaprosił do zabawy

Za nami premierowa edycja Pikniku Samorządowego w Barwicach. Tuż przed kalendarzowym świętem urzędników (Dzień Samorządu Terytorialnego przypada dokładnie dziś, a więc 27 maja), pracownicy barwickiego magistratu zaprosili mieszkańców do wspólnej zabawy.

Piknik Samorządowy – Samorządowcy dla Mieszkańców – pod taką nazwą w parku miejskim w Barwicach zorganizowano festyn, w trakcie którego nie zabrakło atrakcji dla mieszkańców gminy w każdym wieku. Na dzieci czekały dmuchańce, stoisko z tatuażami i warkoczykami, a także uwielbiane przez najmłodszych przekąski. Starsi również mogli smacznie zjeść, m.in. zupę czy kiełbaskę z grilla, a na koniec jeszcze nieco osłodzić sobotę chociażby ciastem. Wydarzenie zakończyła efektowna bitwa z użyciem proszków holi.

Co ważne, wszystko było bezpłatne i przygotowane przez kadrę Urzędu Miejskiego w Barwicach, w ramach wolontariatu i w czasie wolnym od pracy. Nasze miasto to my wszyscy – jego mieszkańcy. Dzięki naszej wspólnej pracy i zaangażowaniu możemy tworzyć miejsce, w którym chcemy żyć. Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Urząd Miejski w Barwicach – podkreślają pracownicy barwickiego ratusza.

Wydarzenie odwiedzili m.in. posłanka Renata Rak oraz świeżo upieczony Wicestarosta Szczecinecki Daniel Rak.