Strona główna Barwice Dzień Babci i Dziadka inaczej

Dzień Babci i Dziadka inaczej

Czy coroczne święta bliskich nam osób, czyli Dzień Babci i Dziadka, możemy spędzić inaczej? A dlaczegóż by nie? Ośrodek Kultury i Turystyki w Barwicach zaprasza i zachęca by na moment odejść od tradycyjnych laurek, kwiatów i słodkiego poczęstunku.

Dzięki specjalnej propozycji pracowników placówki, rodzinni nestorzy będą mogli w zupełnie inny niż zazwyczaj sposób spędzić czas z wnukami. W najbliższy piątek (20 stycznia) zaprasza do swojej siedziby na warsztaty, w trakcie których wspólnie z Natalią Lipowicz będzie można stworzyć swoje drzewo genealogiczne.

Prowadząca zajęcia zajmuje się genealogią oraz etymologią nazwisk od 10 lat. Wykonuje także kwerendy w archiwach dzięki czemu buduje także drzewa genealogicznego innym osobom oraz odnajduje ich żyjących krewnych. Prężnie działa także w social mediach prowadząc profile na Instagramie oraz TikToku.

Zapraszamy, bo będzie niezwykle interesująco – przekonuje niezmordowana ekipa OkiT w Barwicach. A mimo wszystko obowiązkowe i wspomniane już laurki i kwiaty wręczyć będzie można przecież po warsztatach!