Strona główna Barwice Koncertowy Dzień Barwic już w sobotę

Koncertowy Dzień Barwic już w sobotę

Kolejny weekend przed nami, a wraz z nim kolejna duża impreza plenerowa w regionie. Tym razem w gościnne progi w najbliższą sobotę zapraszają Barwice.

Tradycyjnie w ostatnią sobotę lipca miejscowy samorząd wraz z lokalnym Ośrodkiem Kultury i Turystyki zorganizuje Koncertowy Dzień Barwic. Organizatorzy obiecują mnóstwo atrakcji dla gości w każdym wieku wraz z energetycznym i zróżnicowanym programem artystycznym. Wstęp oczywiście wolny!

Wszystko rozpocznie się o 16:00, kiedy to wystartuje premierowa edycja Festiwalu Tańca Ulicznego. Po jego zakończeniu sceną usytuowaną tradycyjnie w parku miejskim zawładną lokalni artyści (m.in. chór Chwytwaj Dzień oraz zespoły Takie nie Inne i Ej, w Lesie), po których z kolei wystąpią muzycy z koszalińskiego Teatru Varieté Muza oraz gwiazda wieczoru, czyli popularna grupa Top Girls. Wspólną zabawę zakończy plenerowa dyskoteka.

Warto dodać, że w trakcie Koncertowego Dnia Barwic przeprowadzona będzie zbiórka karmy i akcesoriów dla bezdomnych zwierząt. Wszystkie szczegóły w naszym materiale video.