Strona główna Barwice Ogień strawił dobytek pięcioosobowej rodziny. Okażmy serce w święta!

Ogień strawił dobytek pięcioosobowej rodziny. Okażmy serce w święta!

Jak już informowaliśmy, pod koniec października jeden z domów w Nowym Chwalimiu został strawiony przez ogień. W wyniku pojawienia się ognia dwie rodziny straciły dach nad głową i bez pomocy osób o wielkich sercach nie będą w stanie wrócić do swoich mieszkań. Pogorzelców wspomóc można chociaż symbolicznym datkiem na portalu szczytny-cel.

Kochani, zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie dla naszej pięcioosobowej rodziny, którą spotkało straszne doświadczenie losowe jakim był pożar w naszym miejscu zamieszkania.

Do pożaru doszło 30 października 2022 roku. Mimo ogromnych starań straży pożarnej budynek został zniszczony w dużym stopniu i nie nadaje się do zamieszkania. Dlatego, aby nasza rodzina mogła wrócić do swojego domu konieczny będzie kapitalny remont. Niestety remont i powrót naszej rodziny do życia sprzed pożaru będzie bardzo kosztowny, dlatego zdecydowaliśmy się wyjść z prośbą o podanie nam pomocnej dłoni. Oczywiście oprócz pomocy finansowej, przyjmiemy również każde inne wsparcie. Straty są naprawdę ogromne, a potrzeb jest wiele, więc jeśli ktoś miałby możliwość pomóc nam w jakieklolwiek innej formie np. poprzez materiały budowlane również będziemy ogromnie wdzięczni.

Podajemu numer kontaktowy: 510 790 486

Dziękujemy za wszystko już teraz!

Teresa i Marek wraz z córkami

Przypominamy, rodzinie możemy pomóc wpłacając pieniądze na konto zbiórki: link