Strona główna Barwice W Barwicach otworzą kapsułę czasu

W Barwicach otworzą kapsułę czasu

5 lat temu, 11 listopada, z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, w Barwicach stworzona została kapsuła czasu, aby zachować wspomnienia i pamiątki z tego wyjątkowego momentu.

– Teraz nadszedł czas, aby otworzyć tę kapsułę i włożyć do niej nowe pamiątki, które będą świadectwem naszych doświadczeń i osiągnięć w ostatnich pięciu latach – informuje Urząd Miejski w Barwicach.

Czy pamiętacie, co schowaliście w kapsule czasu? Być może mielibyście ochotę podzielić się swoimi wspomnieniami i historiami z tamtego dnia. Ale to nie wszystko. Zachęcamy Was również do przyniesienia nowych pamiątek, które uważacie za istotne i które chcielibyście umieścić w kapsule. Mogą to być listy, fotografie, przedmioty symbolizujące naszą gminę, czy nawet przemyślenia na temat Waszych marzeń i celów na przyszłość

11 listopada planowane jest otwarcie kapsuły czasu po koncercie „Śpiewamy dla Niepodległej” w Sali Miejskiej w Barwicach. 

Wasz aktywny udział w tym wydarzeniu sprawi, że ta inicjatywa stanie się jeszcze bardziej wyjątkowym świadectwem naszej historii i wspólnoty.

Urząd Miejski w Barwicach