Strona główna Barwice Złote Gody państwa Nawrockich

Złote Gody państwa Nawrockich

W minioną sobotę, 29 lipca, w barwickim Urzędzie Stanu Cywilnego zabrzmiał wyjątkowy Marsz Mendelsona. Właśnie tak rozpoczęła się uroczystość złotych godów Teresy i Leszka Nawrockich, mieszkańców Barwic.

W uroczystości uczestniczyli Mariusz Kieling Burmistrz Barwic i Piotr Małek Przewodniczący Rady Miejskiej w Barwicach. Wydarzenie przygotowała i poprowadziła Ewelina Widerska, Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.
 
Po ponad pięćdziesięciu przeżytych wspólnie latach jubilaci w obecności najbliższej rodziny złożyli sobie wzajemnie podziękowania za wspólnie przebytą drogę życia i przyrzekli, że uczynią wszystko, aby ich małżeństwo było nadal szczęśliwe. Wróciły wspomnienia lat młodości i wspólnego życia, a także radości i trudów, które pojawiały się przez ostatnie ponad pół wieku. Małżonkowie zgodnie przyznali, że przeżycia wszystkich wspólnych lat były warte wyrzeczeń i poświęceń, a uroczystość była tego najlepszym dowodem.

Państwo Nawroccy wychowali troje dzieci (syna i dwie córki) oraz dochowali się siedmiorga wnucząt i dwoje prawnucząt. 

Mariusz Kieling – Burmistrz Barwic – oraz Piotr Małek – Przewodniczący Rady Miejskiej w Barwicach – składając jubilatom najserdeczniejsze życzenia jako przedstawiciele barwickiego samorządu, przekazali wyrazy uznania i szacunku, życząc także kolejnych pięknych lat w zdrowiu i szczęściu, pomyślności i wzajemnej miłości.

Życzenia jubilatom złożyła licznie obecna rodzina, a wszyscy zgromadzenie wspólnie odśpiewali kolejną porcję życzeń.