Strona główna Borne Sulinowo Sport i strażacy na wspólnej imprezie

Sport i strażacy na wspólnej imprezie

Mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych zapewnii wczoraj członkowie Stowarzyszenia Be Happy oraz OSP Miasta Bornego Sulinowa. Doskonała zabawa czekała będzie na wszystkich, którzy przybyli tego dnia na boisko przy ul. Sportowej, gdzie przeprowadzono imprezę pn. Multisport & Festyn Strażacki.

Dofinansowane z programu Społecznik wydarzenie rozpoczął turniej sportowy, gdzie drużynową rywalizację prowadzono w licznych dyscyplinach (m.in. w piłce nożnej, ale i też np. w przeciąganiu liny). Równolegle na miejscu imprezy czekało mnóstwo innych atrakcji – dmuchańce, strzelnica, ścianka wspinaczkowa, elektryczne pojazdy, stoiska z tatuażami i kolorowymi warkoczykami, piana party oraz dynamiczny pokaz ratownictwa. Nie zabrakło stoisk handlowych i gastronomicznych oraz występów wokalne na żywo. Ponadto wszyscy mogli podziwiać strażackie pojazdy, a także wziąć udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy.

Wydarzenie miało także aspekt charytatywny – w jego trakcie przeprowadzana była zbiórka publiczna, z której dochód został przeznaczony na leczenie młodego Wiktora, mieszkańca gminy Borne Sulinowo.