Strona główna Borne Sulinowo Złote gody w Bornem Sulinowie

Złote gody w Bornem Sulinowie

W Bornem Sulinowie uhonorowano pary, które w 2022 roku obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Tzw. złote gody świętowały 2 małżeństwa (Maria i Zygmunt Adamczykowie oraz Alicja i Mieczysław Kwiatkowscy), którym z tej okazji zostały wręczone medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Jednym z obowiązkowych punktów tego typu uroczystości jest odnowienie przysięgi małżeńskiej, co oczywiście w USC w Bornem Sulinowie miało miejsce. Uroczystość była również okazją do uhonorowania jubilatów medalem za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W imieniu Andrzeja Dudy odznaczenia wręczyła małżonkom burmistrz Dorota Chrzanowska, która jednocześnie do małżonków skierowała życzenia zdrowia, szczęścia, pięknych chwil w otoczeniu troskliwej rodziny i kolejnych wspaniałych jubileuszy.

Nasza redakcja wszystkim parom obchodzącym jubileusz także pragnie przekazać najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim również zdrowia ale również i miłości, pogody ducha, uśmiechu oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.