Strona główna Gmina Szczecinek Emocje nie tylko na boisku w Hamburgu

Emocje nie tylko na boisku w Hamburgu

Mimo odbywającego się równolegle meczu Polska-Holandia, mnóstwo dzieci wraz rodzicami zawitało na kolejny Piknik Rodzinny w Parsęcku. Imprezę już po raz czwarty zorganizowało miejscowe Stowarzyszenie Razem dla Szkoły.

Tym razem to nie rzęsisty deszcz lekko pokrzyżował szyki organizatorom, a reprezentacja kraju w piłce nożnej, która w niedzielne popołudnie rozpoczęła swoją przygodę z Euro 2024. Ale podobnie jak na boisku w Hamburgu, na murawie w Parsęcku również nie wiało nudą, a nawet przez większość czasu było ciekawiej!

Starsi goście przede wszystkim emocjonowali się losowaniem atrakcyjnych nagród przyznawanych nabywcom cegiełki wspierającej działalność położonej tuż obok Szkoły Podstawowej. Na młodszych czekały z kolei m.in. ścianka wspinaczkowa, dmuchańce, stanowiska z brokatowymi tatuażami, malowaniem twarzy oraz kolorowymi warkoczykami, piana party, edukacyjne stoiska służb porządkowych i ratunkowych oraz zabawy i animacje z niezawodnym DJ Przemo. A na wszystkich bez wyjątku z kolei czekały pyszności i słodkości!

Zapraszamy na naszą relację video oraz do galerii zdjęć z wczorajszego wydarzenia.