Strona główna Gmina Szczecinek Gminny konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Gminny konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny Moja Mała Ojczyzna został rozstrzygnięty. W konkursie brały udział dzieci ze szkół podstawowych z klas I-III z terenu gminy Szczecinek.

Zadanie polegało na samodzielnym wykonaniu pracy  przy użyciu dowolnej techniki, dzięki czemu prace były bardzo różnorodne. Wśród blisko 100 prac pojawiły się wyklejanki, wydzieranki, malarstwo, plastelina itp. Otrzymane prace były starannie i estetycznie wykonane i pokazały przede wszystkim, co jest ważne dla naszych małych pociech, co jest ich małą ojczyzną.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Po długich naradach jury konkursowe wybrało 10 wyróżnionych prac. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć – podkreślają organizatorzy jednocześnie dodając – Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach.

Info: Urząd Gminy w Szczecinku