Strona główna Gmina Szczecinek Przed nami kolejny Piknik Lotniczy

Przed nami kolejny Piknik Lotniczy

Samoloty, szybowce, różnego rodzaju modele, a także efektowne podniebne akrobacje, pokazy lotnicze i wiele innych atrakcji czekać będzie na wszystkich w przyszły weekend na lądowisku w Wilczych Laskach. Wójt Gminy Szczecinek Ryszard Jasionas wraz z Aeroklubem Koszalińskim zapraszają na kolejny Festyn Lotniczy, który odbędzie się w sobotę, 9 czerwca.

Do wspólnej zabawy z pasjonatami sportów lotniczych, począwszy od modelarstwa, a skończywszy na pilotach szybowców czy też wiatrakowców zaproszeni są wszyscy mieszkańcy regionu. Tradycyjnie każdy, kto przyjedzie na płytę lotniska, znajdzie coś dla siebie.

Oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godz. 14:00, a wydarzenie zaszczyci swoją obecnością gość specjalny, znany z efektownych podniebnych akrobacji Uwe Zimmermann. Oczywiście nie zabraknie też licznych atrakcji dla najmłodszych, a każdy z przybyłych będzie mógł też zaopatrzyć się w swojskie wyroby, ciasta i potrawy przygotowane przez lokalne stowarzyszenia. Na wieczór dodatkowo zaplanowano zabawę taneczną, która potrwa aż do północy.

Szczegóły imprezy znajdą Państwo na plakacie i w materiale video. Serdecznie zapraszamy!