Strona główna Grzmiąca Ponad sześć dekad razem

Ponad sześć dekad razem

Zgromadzeni w budynku Urzędu Gminy w Grzmiącej goście byli w ostatnich dniach świadkami potrójnej i zarazem niezwykle wzruszającej uroczystości. Przez lata zdążyliśmy się już przyzwyczaić do świętowania tzw. złotych godów, a więc pięćdziesiątych rocznic ślubu. Tym razem jednak celebrowano diamentowe oraz żelazne gody, czyli odpowiednio 60-lecie oraz 65-lecie zawarcia związków małżeńskich.

Diamentowymi małżonkami okazali się państwo Barbara i Jan Pietrzak oraz Maria i Jan Wajda, żelaznymi zaś Zofia i Józef Kłos. Pary w progi lokalnego magistratu zaprosił wójt Patryk Makowski. Włodarz Gminy Grzmiąca nie tylko serdecznie pogratulował małżonkom imponującego stażu małżeńskiego, ale również podziękował szacownym jubilatom za ofiarność, zrozumienie wielkich celów małżeństwa oraz doskonały przykład dla kolejnych pokoleń. Złożył też życzenia m.in. pomyślności na dalsze lata wspólnego życia, szczęścia i pogody ducha oraz zdrowia w drodze do kolejnych rocznic.

Jak przystało na wielkie święto, nie mogło zabraknąć bukietów kwiatów oraz listów gratulacyjnych, a po oficjalnej uroczystości również słodkiego poczęstunku.

Nasza redakcja parom obchodzącym jubileusz również pragnie przekazać najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim zdrowia, ale także miłości, pogody ducha, uśmiechu oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.