Strona główna Aktualności Kolejna wygrana MKP Szczecinek

Kolejna wygrana MKP Szczecinek

Jeszcze kilka dni temu informowaliśmy o sukcesie Miejskiego Klubu Piłkarskiego ze Szczecinka dotyczącego wygranego meczu inaugurującego mowy sezon. Teraz fani lokalnej piłki nożnej mają kolejne powody do radości. Szczecineccy zawodnicy wygrali drugą rozgrywkę z rzędu, ponownie z dużą przewagą – tym razem z Mechanikiem Bobolice.

Tym razem mecz rozegrał się w Szczecinku na stadionie miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa. Pierwszego gola już w 3. minucie strzelił Daniel Szymański. Początkowo przeciwnicy nie dawali za wygraną wyrównując 1:1 w 10. minucie. Doskonała seria szczecineckich piłkarzy w drugiej połowie zaprowadziła nas po zwycięstwo – Juliusz Pobiedziński (59 minuta), Maciej Sobczyk (karny – 67 minuta) i Oskar Chmielewski (90 minuta).

Klub ze Szczecinka aktualnie zajmuje 3. miejsce w tabeli. Już 18 sierpnia czeka nas kolejna rozgrywka, tym razem z liderem klasyfikacji – Spartą Gryfice. Powodzenia!

Zdjęcia: Jakub Karpowicz