Strona główna Szczecinek Antoni Biedziuk znów na podium

Antoni Biedziuk znów na podium

Swoją doskonałą passę występów podtrzymuje szczecinecki pingpongista Antoni Biedziuk (Jezioro Tarnobrzeg), który już od sześciu lat każdy ze swoich startów w Grand Prix Polski niepełnosprawnych, kończy na podium! Nie inaczej było tym razem w Gdańsku, gdzie w dniach 17-18.09.2022 r. w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby odbył się I turniej Grand Prix Polski w tenisie stołowym.

Mieszkaniec Szczecinka nad morzem zdobył doskonały, brązowy medal w kl. IX. W pojedynku decydującym o wejście do finału nieznacznie uległ on w stosunku 2:3 Dariuszowi Ściganemu (Start Radom). Po najwyższe trofeum w imprezie sięgnął Marcin Zieliński (Bogoria Grodzisk Mazowiecki). Warto dodać, że drugi medal brązowy przypadł koledze klubowemu Biedziuka – Dawidowi Sowie. 

Jak podkreślił zawodnik znad Trzesiecka: Obiektywnie oceniając występ w Gdańsku uważam, że zagrałem znacznie poniżej swoich możliwości. Zważywszy jednak na fakt, iż suma wieku pozostałej trójki zawodników na podium jest tylko ciut wyższa od mojego, to może nie powinienem narzekać…